Ua|En
+38(067) 401 74 64
Головна    Новини   Компанія Holmer

Компанія Holmer

Компанія Holmer
Компанія HOLMER Maschinenbau GmbH була заснована у 1969 році. Тоді ще невелике підприємство займалося виробництвом та продажем спеціалізованої сільськогосподарської техніки. Справжній успіх прийшов у 1974 році, коли засновник компанії Альфонс Хольмер сконструював перший бурякозбиральний комбайн. Ця самохідна шестирядна машина розпочала нову еру в технології збирання врожаю цукрових буряків.
 
За півстоліття HOLMER Maschinenbau дала хід багатьом потужним машинам. Ось список її досягнень:
 
1992 - розробка навантажувача буряків,
1993 - виробництво навантажувачів-очисників,
1996 - початок серійного виробництва комбайнів Terra Dos, розробка першого зразка трактора Terra Variant,
2010 - початок серійного виробництва буряконавантажувачів-очисників Terra Felis,
2012 - випуск ювілейного 3-тисячного бурякозбирального комбайна,
2013 -виробництво комбайну Terra Dos T4-40, який наступного року отримав нагороду міжнародної виставки сільгосптехніки “Machine of the Year 2014”,
2015 - на виставці Agritechnica представлений 12-рядний корчувальник HR 12, з його допомогою за добу було зібрано врожай з площі 85,6 га та поставлено світовий рекорд у збиранні цукрових буряків.
 
Зараз HOLMER лідирує серед світових виробників бурякозбиральної техніки. Її головний офіс знаходиться в Егмюлі (Баварія, Німеччина). Компанія має дочірні підприємства у Європі (Франція, Польща, Чехія, Україна), також у Туреччині, США та представництво в Китаї.

У зв'язку з введенням воєнного стану в Україні, наша компанія працює з деякими логістичними труднощами. Але ми все зробимо від нас належне, щоби виконати свої зобов'язання.

Ціни вказані в роздріб. З питань знижок та додаткових пропозицій звертайтесь за тел. +38067 401-74-64, email: studigrad@gmail.com

Потрібні запчастини HOLMER або ROPA?
Залишайте свій номер!
Надіслати